KONST / Litografier / Färglitografi 7383403
nr 738 3403
Thage Nordholm
(1927-1990), Sverige
Färglitografi , Thage Nordholm (1927-1990), sign. 215/260 bladets mått: 38x46
Thage Nordholm, svensk målare född 1927, död 1990.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 30 januari 2012
kl 19:35:19
28/1 14:46:24
Signe Persson-Melin (f. 1925)